Windows 10 vs Windows 11

Windows 11 kurabilirsiniz. Sadece sürükle-bırak olmaması ve birkaç görsel hata sizi rahatsız edebilir. Ben 4 GB RAM, E8400 işlemci ve HDD ile kullanıyorum. HDD kaynaklı hafif yavaşlık dışında sorun yok.

Selamünaleyküm, ben Windows 10 kullanıcısıyım. Laptopumun özellikleri NVIDIA GeForce 940MX i5-8250 ve 8 GB RAM. Windows 10 daha mı iyi yoksa Windows 11'e mi gelmeliyim? 11 görsel olarak çok hoş performans anlamında bir sıkıntı yoksa geçeceğim. Ayrıca Windows 10 galiba orijinal olarak var çünkü birkaç defa format attığımda key vs istemedi. Orijinal Windows 11'e geçince orijinal olarak mı kurulur? Yoksa yükseltme mi yapmam lazım orijinal kalması için? Şimdiden teşekkürler.

Süreyya hanımın muhteşem değişimi :D
Şaka maka daha yarım yamalak bir işletim sistemi görünüşü güzel sadece.

Windows 11 kurabilirsiniz. Sadece sürükle-bırak olmaması ve birkaç görsel hata sizi rahatsız edebilir. Ben 4 GB RAM, E8400 işlemci ve HDD ile kullanıyorum. HDD kaynaklı hafif yavaşlık dışında sorun yok.
Anladım 11'e geçiyorum o zaman. Bi rehber videosu var mı elinizde çoğu kişi hata yaşamış Secure boot denen bi olay var galiba
Süreyya hanımın muhteşem değişimi :D
Şaka maka daha yarım yamalak bir işletim sistemi görünüşü güzel sadece.
Çok hata yaşamayacaksam zaten 10'da bence yarım yamalak 2 yıldır görev çubuğu hatası var yer yer donuyor vs. Eğer çok ciddi hatalar yoksa geçeceğim. Fikriniz nedir?

Anladım 11'e geçiyorum o zaman. Bir rehber videosu var mı elinizde çoğu kişi hata yaşamış Secure boot denen bir olay var galiba
Ben bypass ederek geçtiğim için Secure boot vb. olaylarla alakam olmadı. Fakat bu konulardan anlayan kişiler size yardımcı olacaktır.

Ben bypass ederek geçtiğim için Secure boot vb. olaylarla alakam olmadı. Fakat bu konulardan anlayan kişiler size yardımcı olacaktır.
Geçtim şu ara sıkıntı yok performans da iyi
Windows 10'da yüksek cpu kullanımı olduğunda batarya simgesine tıklayıp ortaya çekiyordum. Cpu kullanımı düşüyordu. Burda ise cpu kullanımı yüksek ve dengeliye alınca bile yüksek sadece en iyi pil veriminde düşüyor acaba başka bir ayar mı yapmak lazım

Selamünaleyküm, ben Windows 10 kullanıcısıyım. Laptopumun özellikleri NVIDIA GeForce 940MX i5-8250 ve 8 GB RAM. Windows 10 daha mı iyi yoksa Windows 11'e mi gelmeliyim? 11 görsel olarak çok hoş performans anlamında bir sıkıntı yoksa geçeceğim. Ayrıca Windows 10 galiba orijinal olarak var çünkü birkaç defa format attığımda key vs istemedi. Orijinal Windows 11'e geçince orijinal olarak mı kurulur? Yoksa yükseltme mi yapmam lazım orijinal kalması için? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba şu an Windows 11 kullanmaktayım deneyimlerim:

Performans kayıpları yaşıyorum (her zaman olmasa da yaşıyorum)

Sürükle bırak çalışmıyor.

Ve bence en büyük neden Windows 10'dan farklı bir özelliği yok ha güzel görünüyor orasını bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı