Windows 10 Wi-Fi ve bildirim çalışmıyor

GFresxZ

Hectopat
Windows Defender virüsten koruma ertelendi diyor ve açamıyorum. Zula için hile indirdim sonra bilgisayarım yeniden başldadı ve böyle oldu. Sag altaki Wi-Fi ve bildirim şeyleri çalışmıyor. Lütfen cevabını verin lütfen.

Windows Defender virüsten koruma ertelendi diyor ve açamıyorum. Zula için hile indirdim sonra bilgisayarım yeniden başldadı ve böyle oldu. Sag altaki Wi-Fi ve bildirim şeyleri çalışmıyor. Lütfen cevabını verin lütfen.
Hile bilgisayarınıza virüs bulaştırmış olabilir. Defender dışında bir antivirüs yüklü mü bilgisayarınızda? Malwarebytes yüklemeyi deneyin.

Zula için niye hile indiriyosunuz? Hile indirirken virüs bulaşmış olabilir.
Üstteki arkadaşın dediği gibi virüs programıyla taratın hala sorun çözülmezse format şart.

Kaspersky ve Malwarebytes indir ve tarat. Tek çare format diye bir şey kalmadı, yıl olmuş 2020. Deneyin olmazsa atarsınız, son çare.

Malwarebeys i denedim virüs yok olarak gözüküyor ama o hileyi indirdimde Windows orjinaldi sonra yeniden başladı ve orijinal olmadıu o yüzden olabilir mi?
Hile bilgisayarınıza virüs bulaştırmış olabilir. Defender dışında bir antivirüs yüklü mü bilgisayarınızda? Malwarebytes yüklemeyi deneyin.

Hepsini yaptım şu an Defender güvende sildim onları şu an güvende ama Wi-Fi ve bildirim tıklanmıyor sadece sorunum bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı