Windows 10 yanına Windows 7 Nasıl Kurulur?

ZeuzibeN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Catia v5 kullanmam gerekiyor fakat Windows 10 üzerinden hata çıkartıyor. Windows 7'de çalıştığını gördüm bu yüzden yan işletim sistemi olarak sadece Windows 7 ve Catia'yı alabilecek boyutta diski bölüp oraya kurayım diyorum. Ama bazı yerlerde yeni işletim sisteminin üzerine eski işletim sistemi kurulursa bir ihtimal bilgisayarın tamamen bloke olması söz konusu olabildiğinden bahsediliyor. Bilgisayardaki bilgilerimin gitmesini istemiyorum ama ayrı bir harddiskim de olmadığından yedekleme de yapamayacağım.

1. Bu bilginin bir doğruluğu var mıdır?
  2. Eğer böyle bir şey varsa yinede Windows 7 kurup sonra Windows 10 troubleshooting menüsünden(flashı takıp hatayı düzelttiğimiz yeri diyorum.) açıp başlangıcı düzeltsek o zaman aynı normal bir şekilde kullanabilir miyim acaba?
  3. Catia'yı Windows 10'da çalıştıramadığımdan dolayı Windows 7 kurmayı düşünüyorum. Bunun farklı bir çözümü var mıdır?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı