Windows 10 Yeniden Başlatılıyor Ekranında Kalıyor

hyclock34

Decapat
Daha fazla  
Dostlar, bilgisayarım yeniden başlatılıyor ekranında kalıyor. Kapatırken de aynısı oluyor. Bu yüzden Power tuşu ile kapatmak zorunda kalıyorum. Sebebi nedir?

IMG_20210225_134545_1.jpg

Hocam, sebebi çok olabilir. Sistem nedir? Son zamanlarda yaptığınız işlemler neler? Bunları da belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Eminim, arkadaşlar da bunları yazmanızı ister.

Tamamdır hocam. Eksik olan güncelleme var mı? Yüklediğiniz bir şey var mı? SSD varsa hangi model? PSU nedir?

Dostlar, bilgisayarım yeniden başlatılıyor ekranında kalıyor. Kapatırken de aynısı oluyor. Bu yüzden Power tuşu ile kapatmak zorunda kalıyorum. Sebebi nedir?

Eki Görüntüle 895388
Aynı sorun bende de mevcut idi. Sorun yeniden başlatılmadan önce arkadaki çalışan uygulamaları kapatamamasından kaynaklı. Güncellemeden önce bütün arka plan da çalışan uygulamaları kapat(Steam, Origin, Epic, Kaspersky AV gibi) ve güncellemenin %100 olarak indirildiğinden emin ol. Bazen güncelleme %100 olarak indirilip, kurulmamasına rağmen yeniden başlatma istemi gönderiyor Windows. Ayrıca BIOS ayarlarını sıfırla.

Son düzenleme:
Anladım hocam. Zaten sorunlu bir seri. Windows + R yapın. CMD yazıp gelen ekrana, sfc / scannow yazıp deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı