Windows 10 yönetici izni problemi

SahinKarabel

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10 yüklü PC'yi sıfırladım. Şu anda birçok sorunla karşı karşıyayım. Hizmetler beni yönetici olarak algılamıyor tek user olduğum halde. Ve bu yüzden bazı uygulamaları çalıştıramıyorum. Ayriyeten masaüstüne sağ tıkladığımda çok uzun bir süre dönüyor sonrasında geliyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Untitled.png

Başka bir yolu yok mudur? sabahtan beri bir çok kez attım ve yoruldum. Son attığım da hiç bir sistemi durdurmadım defender haricinde.
Elbette vardır ama öncelikle sakin olun ve bütün sistem hizmetlerini tek tek seçerek otomatik yapın. Kasma, geç açılma yapabilir ama sorunun sebebini de bulmuş oluruz. Hizmetlerin üstünde durma sebebim aynı sorunu benim de yaşamış olmam.

Elbette vardır ama öncelikle sakin olun ve bütün sistem hizmetlerini tek tek seçerek otomatik yapın. Kasma, geç açılma yapabilir ama sorunun sebebini de bulmuş oluruz. Hizmetlerin üstünde durma sebebim aynı sorunu benim de yaşamış olmam.
Açamıyorum.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    565,1 KB · Görüntüleme: 50
Sizi bir sayfaya yönlendireceğim oradaki adımları sırasıyla yaparak sorunu çözebilirsiniz, Ayrıntıları paylaşın.

Sizi bir sayfaya yönlendireceğim oradaki adımları sırasıyla yaparak sorunu çözebilirsiniz, Ayrıntıları paylaşın.
Bu arada sağ tıklayınca dönme sorunu düzeldi anlık geliyor. Galiba buraya yazmamı bekliyordu. -_-
Değişen bir şey olmadı ama kendi kendine düzeleceği hissine kapıldım. Olabilir mi? Çünkü dönme olayı düzeldi.
Parolayı Kabul etmiyor şimdi de.
1566392308151.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı