Çözüldü Windows 10 yükleme lisansı olmadan "MediaCreationTool" ile kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

birazsorumvar

Centipat
MediaCreationTool'u indirecektim ama bir yazı gözüme takıldı, kullanmaya başlamak için önce "Windows 10 yükleme lisansına sahip olmanız gerekir. "Benim bir lisansım yok, etkin değil yani Windows, bu aracı kullanamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MediaCreationTool'u indirecektim ama bir yazı gözüme takıldı, kullanmaya başlamak için önce "Windows 10 yükleme lisansına sahip olmanız gerekir. "Benim bir lisansım yok, etkin değil yani Windows, bu aracı kullanamaz mıyım?
Kullanırsın. O yazıdaki kasıt, "Yeni kuracağın Windows için lisansın olması lazım. " anlamında konmuş.
Kullanırsın. O yazıdaki kasıt, "Yeni kuracağın Windows için lisansın olması lazım. " anlamında konmuş.

Çözüm

Kullanabilirsiniz hocam.
Eğer indiremezseniz diye Drive üzerinden paylaşıyorum, Microsoft'un sitesinden yeni çıktı :)

Geri
Yukarı