Çözüldü Windows 10 yükleme sırasında "Windows 10 kurulumu başarısız oldu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeffrey

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Windows 7 kullanıcısıydım ve Windows 10'a geçmek istedim. Fakat Windows 10'u kuramıyorum ürün aranahtarım var. Ayrıca Media Creation TOOL21H2 denedim fakat karşıma "Windows 10 kurulumu başarısız oldu" diye bir yazı çıktı bana yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• win10 aq.png
    win10 aq.png
    221,8 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hala olmuyor ürün anahtarı falan giriyorum fakat kurulum olmuyor USB'den deniyorum gene olmuyor farklı bir çözüm yok mu?

Nasıl bir hata veriyor? USB üzerinden değil, bu video ile USB kullanmayarak yapmayı deneyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan indirin:

Dosya içerisinde, setup.exe dosyası olması lazım. Onu yönetici olarak çalıştırın. Hata verirse, sources ya da boot üzerinde setup.exe olması lazım, onu deneyin.

Buradan indirin:

Dosya içerisinde, setup.exe dosyası olması lazım. Onu yönetici olarak çalıştırın. Hata verirse, sources ya da boot üzerinde setup.exe olması lazım, onu deneyin.

Burada ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• win.png
    win.png
    123,3 KB · Görüntüleme: 49
Sorun değil, verdiğin işlemi yapıp bilgi vereceğim ilgilendiğin için teşekkürler.

Sisteminiz, Windows 10 destekliyorsa %99 çalışacaktır. Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

4 GB RAM.
Intel i3 işlemci.
Intel HD graphics 3000.
64 Bit işletim sistemi.

Eğer HDD varsa biraz hantal çalışacaktır, haberiniz olsun. Bence Windows 8.1 kurun, daha hızlı ve kararlı çalışır. Windows 10 denedikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Eğer HDD varsa biraz hantal çalışacaktır, haberiniz olsun. Bence Windows 8.1 kurun, daha hızlı ve kararlı çalışır. Windows 10 denedikten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Hala olmuyor ürün anahtarı falan giriyorum fakat kurulum olmuyor USB'den deniyorum gene olmuyor farklı bir çözüm yok mu?

Nasıl bir hata veriyor? USB üzerinden değil, bu video ile USB kullanmayarak yapmayı deneyin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı