Windows 10 yüklemesi başarısız oldu hatası

Hatanın ekran fotoğrafını paylaşırmışsınız?
Ekran görüntüsünü almamıştım ama internetten buldum.
ekran-goeruentuesue-17-png.275493

Hatanın ne olduğunu arayana kadar vakit kaybedebilirsiniz. Bunun yerine bir USB sürücüye Windows 10 ISO oluşturup; ister yükseltme istersen, temiz kurulum yapabilirsin.
Genelde Windows Update yapılmadığı için kurulumda hata veriyor, eğer güncelleme geçmişi hiç yoksa yani hiç güncelleme kurulu değilse, dediğim gibi zaman kaybetmeye gerek yok.

Format atarken "Yükselt" seçeneğini seçersek Windows 10'a yükseltilmiş olur mu? | Technopat Sosyal

Yukarıdaki yükseltme seçeneği, Windows 10 için aynısı geçerli.
Alttaki gelişmiş yani temiz kurulum.
Bu ekranın açılması için direk usb'den iso dosyasını mı açacağım yoksa bilgisayar açılırken usb takılı olacakta öyle mi açılacak?
Hatanın ne olduğunu arayana kadar vakit kaybedebilirsiniz. Bunun yerine bir USB sürücüye Windows 10 ISO oluşturup; ister yükseltme istersen, temiz kurulum yapabilirsin.
Genelde Windows Update yapılmadığı için kurulumda hata veriyor, eğer güncelleme geçmişi hiç yoksa yani hiç güncelleme kurulu değilse, dediğim gibi zaman kaybetmeye gerek yok.
Usb'ye kuramadım. Bu aracı çalıştırırken bir sorun oluştu diyor. Araç bilgisayarımda çalışmıyormuş. 😕

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ekranın açılması için direk USB'den ISO dosyasını mı açacağım yoksa bilgisayar açılırken USB takılı olacakta öyle mi açılacak?

USB'den başlatarak yaparsan daha iyi olur, ISO içeresinden de başlatılabiliyordun sanırım.
Buradan Windows 10 ISO Temin edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı