Windows 10 yüklenirken %48'de kalıyor

fakezhl

Decapat
Yer
Afganistanda big boss ile birlikte
Daha fazla  
Evet Windows 10 yüklerken bilgisayarıma %48'de ekran donuyor ne kadar zaman geçerse geçsin hep aynı kalıyor Microsoft'un kendi sitesinde sorunumu arattım, aynısını yaşan bir arkadaş varmış. Sonra Microsoft mod u Microsoft'un kendi sitesine bir araç göndermişti. Onu da denedim sistemi bayağı bir Windows 10'u karşıladığına rağmen böyle bir hata alıyorum.

1606552674651.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza yükleme yaptığınız USB belleğe Rufus üzerinden UEFI mi MBR mı yazdınız? Belki bundan da oluyor olabilir.
Ya da harddiskiniz üzerinde bir arıza oluşmuş olabilir.

Hayır Rufus üzerinden yükleme yapmadım HD Tune programındanda baktım kontrol ettim pek bir sorun yok sadece bir sarılık var o kadar.

Harddiskte sıkıntı yoksa o zaman başka bir ekipmanda net bir şekilde sıkıntı var. Rufus ile de yükleme yapmadım diyorsunuz. Önerisiz kaldım.
Hayır Rufus üzerinden yükleme yapmadım HD Tune programındanda baktım kontrol ettim pek bir sorun yok sadece bir sarılık var o kadar.
Sarılık uyarı da olabilir ama. Ne yazdığını belirtin lütfen.

Harddiskte sıkıntı yoksa o zaman başka bir ekipmanda net bir şekilde sıkıntı var. Rufus ile de yükleme yapmadım diyorsunuz. Önerisiz kaldım.

Sarılık uyarı da olabilir ama. Ne yazdığını belirtin lütf.

HD Tune adlı programda sadece çok az bir hasar var diyor yani neredeyse hasar yok anlatabildi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı