Windows 10 yüklü Windows 7 çevirebilir miyim?

UEFI olarak kuramazsın, NVMe'den boot etmen çok zor vb. nedenlerle uyumlu değil diyorlar. Ayrıca yeni donanımların sürücüsü, 7. nesilden itibaren Intel'in resmi olarak desteklememesi gibi şeyler de var. Yapabilir misin sorusunun cevabı evet, yapmalı mısın sorununun cevabı hayır. Bu arada ne yapacaksın?

UEFI olarak kuramazsın, NVMe'den Boot etmen çok zor vb. nedenlerle uyumlu değil diyorlar. Ayrıca yeni donanımların sürücüsü, 7. nesilden itibaren Intel'in resmi olarak desteklememesi gibi şeyler de var. Yapabilir misin sorusunun cevabı evet, yapmalı mısın sorununun cevabı hayır. Bu arada ne yapacaksın?

UEFI desteği olan sürümler vardır.

Neden kurman gerekiyor yazar mısın?

Çünkü oynadıgım oyunda Windows 10 iyi verim vermiyor testini de ben bizzat ettim Windows 7'de cok rahat.
UEFI olarak kuramazsın, NVMe'den Boot etmen çok zor vb. nedenlerle uyumlu değil diyorlar. Ayrıca yeni donanımların sürücüsü, 7. nesilden itibaren Intel'in resmi olarak desteklememesi gibi şeyler de var. Yapabilir misin sorusunun cevabı evet, yapmalı mısın sorununun cevabı hayır. Bu arada ne yapacaksın?

Çünkü oynadıgım oyunda Windows 10 iyi verim vermiyor testini de ben bizzat ettim Windows 7'de cok rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı