Windows 10 yükseltme sonrası format

ccaveva

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar aldığımda win 8.1 single language kurulu idi ben ücretsiz windows 10 güncelleştirmesini yaptım fakat usb ile format atmak istiyorum, ürün nahtarı nı nasıl etkinleştirebilirim? Neden usb ile format atmak istediğimi sorar iseniz c ve d disknin boyutunu ayarlamak istiyorum. Bunun başka bir yolu varsa lütfen yazınız teşşekür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • BIOS'a gömülü anahtar için: RWEverything | Read & Write Everything Program açıldıktan sonra üst taraftaki araç çubuğunda üzerinde ACPI yazan simgeye tıklayın. Açılan Pencerede üst tarafta bulunan sekmelerden üzerinde MSDM yazana tıklayın. Pencere içeriğinin en alt kısmındaki Data yazan yerde Windows ürün anahtarınız yer alıyor.
  • Windows 10'u yükseltme yapmamakla iyi edersin. Bende sıkıntı çıkardı. Ses ve videolarda codec hatası aldım, 5.1 ses sistemi arka ve orta uydular çalışmıyor. Bende format atıcam galiba.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı