Windows %100 disk kullanımı

grous

Femtopat
Daha fazla  
İnternetteki bütün yöntemleri denedim, hiçbiri olmadı.
HDD var, zaten en yakın zamanda SSD almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar ne kadar süre de açılıyor?Bende 30 dakika. Ssd alacağım başka çare yok .neyse ki bayram da dedemden isterim.

Bu ISO dosyasını kullanın.

Hemen format önermeyin! Windows sanal bellek dosyalarını okurken, açılışta güncellemeleri ve uyumlulukları vesaire denetlerken, bakım yaparken ve birçok ağır uygulama çalıştırırken belirli süre 100 takip eder.

Hemen format önermeyin! Windows sanal bellek dosyalarını okurken, açılışta güncellemeleri ve uyumlulukları vesaire denetlerken, bakım yaparken ve birçok ağır uygulama çalıştırırken belirli süre 100 takip eder.

Hocam eskiden kafam biraz daha rahat idi. En azından dediğiniz gibiydi şimdi ise zaten 1 saate PC açılıyor. 4-5 saat %100 kalıyor. Ondan sonra da dakika da 1-2 kez %100e çıkıyor. O zaman da babam eve geliyor ve ben hiçbir şey yapamıyorum.

Hocam eskiden kafam biraz daha rahat idi. En azından dediğiniz gibiydi şimdi ise zaten 1 saate PC açılıyor. 4-5 saat %100 kalıyor. Ondan sonra da dakika da 1-2 kez %100e çıkıyor. O zaman da babam eve geliyor ve ben hiçbir şey yapamıyorum.
Açılış süresi ve uzun süren 100 değeri diskte sorun olduğuna işarettir. Smart değerlerine bakmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı