Windows 10'a eklenmesi istenilen özellikler

Kaptancaptain

Centipat
Yer
İstanbul - Fatih
Ben Windows 10'na Recovery oluşturma özelliği ve Windows mağazası için uygulama tasarlama programı veya tasarladığımız uygulamaları Windows mağazasına yükleyerek oylama sistemi ile kullanıma sunulma ozelliği gelmesini istiyorum.

1605992155915.png

Siz de gelmesini istediğiniz özellikleri yazabilirsiniz.

Windows mağazası için uygulama tasarlama programı.

Visual Studio ile yapabilirsin.

Windows mağazasına yükleyerek oylama sistemi ile kullanıma sunulma ozelliği gelmesini istiyorum.

Merak etme, direkt olarak siteden oylamasız yükleyebiliyorsun.

Windows 10'na Recovery oluşturma özelliği.

Recovery bölümünden bahsediyorsun galiba, bence o sadece şirketlerde kalmalı ama bize de gelirse müthiş olur.

Son düzenleme:
Windows 10'a öncelikle baştan sıfırdan bir kernel gelsin. Bu kernel acayip stabil olsun ve asla gereksiz kodlar barındırmasın. Vista kerneli kesinlikle Windows 10'un en kötü noktası. Ayrıca Aero teması geri dönsün. Aero ve Flat'ı birleştiren çok güzel bir tasarım yapılabilir. Düz ve sıkıcı renklerden bıktık artık.

Windows 7'ye rakip olabilecek kadar hafifleştirilebilmesine olanak tanıyan bir seçenek olsa hiç de fena olmazdı.

Not: Çok iyi olurdu. En azından sadece bir adet 2.5" destekli depolama sunan cihazlar HDD ile akıcı çalışmaya devam edebilir, 8GB RAM kullanan dahili grafikli cihazımın RAM'inin yarısından fazlası dolu olmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı