Windows 10'a geçişte ne yapılmalı?

enCoks

Centipat
8.1 ile FiveM'e geçemediğim için Windows 10 yüklemem gerekli. Fakat önceki açtıgım konuda kimse tam yardımcı olmadı. Orijinal kullandığım için yeni Key'e ihtiyac var mı? Ne yapmam lazım? Nasıl yapacagım? Bilgilerim gider mi gibi bir sürü soru var kafamda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgilerinizin gitmemesi için Windows kurulumunda sana bilgisayarında neler saklayıp neler sileceğini soruyor, şüphen kalmasın diye USB bellek üzerinden yedek alabilirsin. Key konusuna gelirsek Windows 10 Pro kurulu ve aktifleştirilmiş geliyor bir süre sonra yeni Key lazım olacaktır.

8.1 ile FiveM'e geçemediğim için Windows 10 yüklemem gerekli. Fakat önceki açtıgım konuda kimse tam yardımcı olmadı. Orijinal kullandığım için yeni Key'e ihtiyac var mı? Ne yapmam lazım? Nasıl yapacagım? Bilgilerim gider mi gibi bir sürü soru var kafamda.

Hocam zaten orijinal kullandığınız için bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum. Ben Windows 7'den 10'a yükselttim bir şey olmadı, bir şey de silinmedi, orijinal de kaldı.
Buradan aracı şimdi indirin. MediaCreationTool indirilince de kurun.

Sanmam. Şu an orijinal kullanıyorsanız gerekmez büyük ihtimal.

Umarım FiveM ne büyük beladır 5 günde GTA 5 indi FiveM harici 2 GB yükledi Windows 10'da 20 GB gider diye düşünüyorum.
Hocam zaten orijinal kullandığınız için bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum. Ben Windows 7'den 10'a yükselttim bir şey olmadı, bir şey de silinmedi, orijinal de kaldı.
Buradan aracı şimdi indirin. Mediacreationtool indirilince de kurun.

Hocam bu yolladıgın link ile yükseltiliyor değil mi? Vede mediacreationtool olmadan olmaz mı?

Geri
Yukarı