Windows 10'a geçmek mantıklı mı?

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum ve sanki performans/uyumluluk/sadelik(aranan şeyi direkt bulma) olarak Windows 10 daha iyi gibi geliyor bana şu an Windows 11 Pro kullanıyorum 10'a geçmek mantıklı bir hamle olabilir mi sizce?

Yıllardır 10 kullandıysan olabilir. Bence geçme ama.

Windows 11 kullanıyorum ve sanki performans/uyumluluk/sadelik(aranan şeyi direkt bulma) olarak Windows 10 daha iyi gibi geliyor bana şu an Windows 11 Pro kullanıyorum 10'a geçmek mantıklı bir hamle olabilir mi sizce?

10'dan 11'e geçtim eskisi gibi sorunlar göremedim memnunum ben keza aynı şekilde bende 11 Pro kullanıyorum.

11 ilk çıktığı zamanlarda bunu sorsaydın 10'a geç derdim. Fakat eskisi gibi sorunlu bir işletim sistemi değil şu an gayet güzel. Yeni bir işletim sistemine geçince alışmanın uzun sürmesi normal. Sonuçta uzun süreler Windows 10 kullanınca bazı şeyleri açmak refleks haline geliyor. Biraz daha şans verirsen alışacağına eminim.

12.nesil işlemci ile Windows 10 geçmeniz Çekirdek performansında hız olarak kayıp veya yeteri kadar iyi kullanılamayabilir. 11.nesil olsaydı geç derdim. 12.nesil işlemcilerde 11 daha iyi performans veriyor kısacası.

12.nesil işlemci ile Windows 10 geçmeniz Çekirdek performansında hız olarak kayıp veya yeteri kadar iyi kullanılamayabilir. 11.nesil olsaydı geç derdim. 12.nesil işlemcilerde 11 daha iyi performans veriyor kısacası.

Hocam peki bir yerde okumuştum iCUE programı ile ASUS'un Armoury Crate uygulaması birbiri ile çakışıyormuş. İkisini de aktif olarak kullanıyorum. Bu çakışma durumu Windows 11'e mi bağlı yoksa uygulama geneli bir sorun mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı