Windows 10'a geri dönülmeli mi?

• Konuyu başlatan Fatieh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 963

Fatieh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'dan 11'e yükseltme yaptım. Fakat son gelen haberlere göre AMD Ryzen işlemcilerde performans düşüşleri varmış (R5 3600 var bende) ayrıca çeşitli bugları görüyorum haberlerde. Ben sistem tepsisinin bazen köşeli bazen yuvarlatılmış olması dışında pek bir şey görmedim. Sizce ne yapayım geri döneyim mi yoksa kalıp güncelleme mi bekleyeyim. Windows 11'i gerçekten sevdim fakat 10 gün sonra geri dön seçeneği kalkacağı için bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih sizin tabii ki ama ben Windows 11'e geçmek için erken olduğunu düşünüyorum. Ben herhangi bir yayıncıdan gelen herhangi bir büyük güncellemeyi her zaman birkaç ay sonra yapıyorum. İlk sürümler genellikle sorunlu oluyor.

Arkadaşlar Windows 10'dan 11'e yükseltme yaptım. Fakat son gelen haberlere göre AMD Ryzen işlemcilerde performans düşüşleri varmış (R5 3600 var bende) ayrıca çeşitli bugları görüyorum haberlerde. Ben sistem tepsisinin bazen köşeli bazen yuvarlatılmış olması dışında pek bir şey görmedim. Sizce ne yapayım geri döneyim mi yoksa kalıp güncelleme mi bekleyeyim. Windows 11'i gerçekten sevdim fakat 10 gün sonra geri dön seçeneği kalkacağı için bilemiyorum.
Windows 11 pat diye duyuruldu ve pat diye çıktı. Arayüz olarak benzerler. Bence en iyisi 1 yıl beklemek.

Ben tavsiye etmem ayarları kurcalamamak gerek ben mesela sırf MSConfig üzerinden normal başlangıç seçtim diye formatlık oldum.

Sağolun. Döneceğim gibi duruyor. 10 günden sonra format atmak zorunda kalacağım. Ona gerekmeden halledeyim sorunlar yavaş yavaş çözülünce geri geçerim.

Performans düşüşü ciddi anlamda etkilemeyecekse devam edin bir süre 1 hafta 1 ay. Şansı hakediyor eminim güncellemeyi de kısa zamanda yayınlanacaktır.

Performans düşüşü ciddi anlamda etkilemeyecekse devam edin bir süre 1 hafta 1 ay. Şansı hakediyor eminim güncellemeyi de kısa zamanda yayınlanacaktır.
Geri döndüm hocam. Şikayetler biraz azalsın geri geçerim. Kalsaydım geri dönmem için format atmam gerekecekti belki de. O yüzden hiç gerek yok.

Geri döndüm hocam. Şikayetler biraz azalsın geri geçerim. Kalsaydım geri dönmem için format atmam gerekecekti belki de. O yüzden hiç gerek yok.
Sizin de gördüğünüz gibi yeni sistemin çok da kattığı birşey yok. Görünüşte tema simge seti biraz daha derli toplu biraz da hızlanma söz konusu fakat yeterli değil !! Zamanla evriliyor. Hayırlısı.

Geri
Yukarı