Windows 10'da CS:GO 15 FPS

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Win 7 biliyorsunuz artık eskidi. Herkes gibi bende 10'a geçmek istedim. Win 7'de 70 - 130 FPS alırken Win 10'da Max 25 alıyorum. Her konuyu inceledim söylenilen her şeyi yaptım Steam konularına baktım hepsini yaptım fakat hiçbir şey değişmedi. Driver sürücülerim güncel. Win 7 oyun performansı iyi fakat Alt Tab atsam çöküyor. Her şey geç açılıyor orada Win 10'da kalmak istiyorum çözümü yok mu bunun? Win 8'dede aynısı oldu. Şimdiden teşekkürler.

Teşekkürler hocam şimdi Win 7 geçiyorum. Yine de atın 150 FPS olur bel.

Bu adresten indirebilirsiniz hocam.
Edit: Link güvenli hocam. Dosyanın içerisinde, en altta, çözünürlüğü kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Buradan Config dosyasının sahibi Helliantv'ye teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu adresten indirebilirsiniz hocam.
Edit: Link güvenli hocam. Dosyanın içerisinde, en altta, çözünürlüğü kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Buradan Config dosyasının sahibi Helliantv'ye teşekkürlerimi sunuyorum.
Teşekkürler hocam çok sağolun.

RAM : 4 GB DDR3 CPU: İntel Core 2 Duo E8200 GPU: AMD Radeon HD 6570 2GB 128 BİT STORAGE: 500 GB HDD
MOTHERBOARD: MSİ G41-P33 Combo
Raminizi hemen en az 8GB yapmanızı tavsiye ederim Win 7 Ort. 2GB RAM kullanıyor iken Win 10 3.5GB RAM kullanıyor

Raminizi hemen en az 8 GB yapmanızı tavsiye ederim Win 7 ort. 2 GB RAM kullanıyor iken Win 10 3.5GB RAM kullanıyor.

6 GB RAM böyle bir sistemi rahat bir şekilde ayakta tutabilir bence. Ben çok fazla oyun oynamıyorum genelde ödevlerim, canlı derslerim, Counter-Strike 1.6, FIFA, PES, NBA gibi oyunlar için kullanıyorum. Şu an gayet memnunum. Daha doğrusu yenilemeye param yok :D.

Belkide diskiniz %100 kullanılıyordur. Çünkü bence 8.1 Windows 7'den daha performanslı. Windows 7 de ben 30 fps alırken Windows 8.1 de 45-55 fps arası oldu.
Belkide diskiniz %100 kullanılıyordur. Çünkü bence 8.1 Windows 7'den daha performanslı. Windows 7 de ben 30 FPS alırken Windows 8.1 de 45-55 FPS arası oldu.

Edit: RAM yükseltme yapmanızı tavsiye ederim. 4 GB RAM meğer işkence imiş. 6 GB RAM yaptım şimdi çok mutluyum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı