Windows 10'da geri yüklemede D diskini geri döndürebilir mi?

Cisco Roman

Decapat
Arkadaşlarr iyi günler hepinize. Bir sorum var.
Bugün Acer laptopumda Acer Care Center'ı inceliyordum ve oradan yanlışlıkla D diskini sıfırladım tüm oyunlarım ve ders notlarım silindi.
En son 24 Ekim'e geri yükleme noktası oluşturulmuş o tarihe geri yükleme yapsam bu dosyalarım gelir mi? Galiba D diskinde yedekleme kapalıymış. Bu ekranda öyle gözüküyor. Bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,4 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarr iyi günler hepinize. Bir sorum var.
Bugün Acer laptopumda Acer care Center'ı inceliyordum ve oradan yanlışlıkla D diskini sıfırladım tüm oyunlarım ve ders notlarım silindi.
En son 24 Ekim'e geri yükleme noktası oluşturulmuş o tarihe geri yükleme yapsam bu dosyalarım gelir mi? Galiba D diskinde yedekleme kapalıymış. Bu ekranda öyle gözüküyor. Bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Kapalıysa bildigim kadarıyla soğuk su içmeniz gerekebilir=verilere elveda deyin geri yükleme noktasını yüklerseniz sadece yedeklenmiş C yüklenecek.

Geri yükleme ile kaybettiğiniz dosyaları geri getiremezsiniz.

D sürücüsündeki kayıp dosyalarınızı, veri kurtarma yazılımları ile kurtarma şansınız mevcut.

Geri yükleme ile kaybettiğiniz dosyaları geri getiremezsiniz.

D sürücüsündeki kayıp dosyalarınızı, veri kurtarma yazılımları ile kurtarma şansınız mevcut.

Hmm. Anladım çok teşekkür ederim cevap için :)
Kapalıysa bildigim kadarıyla soğuk su içmeniz gerekebilir=verilere elveda deyin geri yükleme noktasını yüklerseniz sadece yedeklenmiş C yüklenecek.

Anladım hocam açıkcası ödev notlarını gene bulurumda silinen oyunalrın tekrar inmesi için bilgisyar bir 2 gün falan ek çalışması gerekecek galiba :(
Arkadaşlar sorumun cevaplarını aldım ilgilenen herkese teşekkür ederim.
Konu kilit.

Yeni konular

Geri
Yukarı