Windows 10'da mağaza ve uygulama açılmama sorunu

Carpoos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım edin Windows 8'den Windows 10'a geçiş yaptım ama mağazayı veya diğer metro uygulamalarını açmaya çalıştığımda açılır gibi oluyor fakat sonra kapanıyor. Sorun gidericiyi powershell'i denedim güncelleme de yaptım ama açılmıyor, lütfen yardım edin.

Windows'u sıfırla, sıfırlama işlemi bittiğinde ayarlara gir. Eğer yine olmaz ise yeniden @58528 nın verdiği rehberi takip et sorunun çözülecektir.

@Silinen üye Bu gibi sorunlar yükseltme yaparken kullanıcı dosyalarının hasar görmesinden kaynaklanıyor.Temiz Kurlum yapman tavsiyemdir.

@Silinen üye Bu gibi sorunlar yükseltme yaparken kullanıcı dosyalarının hasar görmesinden kaynaklanıyor.Temiz Kurlum yapman tavsiyemdi
Windows 10 a temiz bir geçiş yapabilirim fakat bilgisayarımda önemli şeyler var windows c ye kurulu önemlileri d ye atıp geçsem d diskindekiler kaybolmaz demi yedek alabileceğim bir cihaz elimde yok

Arkadaşlar yardım edin Windows 8'den Windows 10'a geçiş yaptım ama mağazayı veya diğer metro uygulamalarını açmaya çalıştığımda açılır gibi oluyor fakat sonra kapanıyor. Sorun gidericiyi powershell'i denedim güncelleme de yaptım ama açılmıyor, lütfen yardım edin.
aynı sorun 1 haftadır bende var ve çözemiyorum, yardım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı