Çözüldü Windows 10'da MAC adresi nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
7
Yer
İstanbul/Anadolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Athlon X2 6000+ || AMD HD Radeon 5570 || Asus M2A-MX || Sandisk 120 GiB SSD || Kingston 800 MHz 4GiB || Preo MG08 Mouse || Microsoft Comfort Curve Keybord 2000 v1.0
Meslek
Yazılımcı
Selamlar, saygılar;
Windows 10'da MAC adresimi nasıl değiştirebilirim? Ağ adaptörümün ayarlarına geldiğim zaman "Network Address" gibi bir fonksiyon bulunmuyor.

İlgili resim:
Ekran Görüntüsü (39).png

Çözüm

Çözüm
Teşekkürler, denedikten sonra gerekli bilgilendirmeyi yaparım.

TMAC programi icinde kullanmakta oldugun ag kartinin uzerine gelip, "Random MAC Address" secenegini secerseniz degisir.
Linux'daki "macchanger" paketine kiyasla yeniden baslattiginda bir daha yapman gerekmez.

TMac programı işimi gördü görmesine ama benim iş için uygun değil. Ha değiştiriyor mu değiştiriyor, güzel bir tool. Asıl amacım benim babam beni internet arayüzünden eğer kara listeye eklediyse MAC adresini yenileyip başka bir kişi gibi görünüp bu sayede de internete bağlanmayı istiyordum ama babam anlaşılan sadece beyaz listedekiler hariç kimse bağlanmasın olarak ayarlamış :/ Yardım eden herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı