Windows 10'da masaüstü fotoğrafı piksel piksel oluyor

Osman038

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben masaüstüme bir fotoğraf koymak istiyorum fakat fotoğrafı koyduğumda fotoğraf ya yamuk yumuk ya da piksel piksel oluyor halbuki internete masaüstü fotoğrafı yazıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Merhaba ben masaüstüme bir fotoğraf koymak istiyorum fakat fotoğrafı koyduğumda fotoğraf ya yamuk yumuk ya da piksel piksel oluyor halbuki internete masaüstü fotoğrafı yazıyorum. Bunun bir çözümü var mı?
Belki fotoğrafın çözünürlüğü düşüktür. (1920x1080 monitöre 720p Foto koyunca olduğu gibi)

Koymak istediğin fotoğraf yüksek çözünürlükte değildir. Başka fotoğraf denedin mi? Herhangi bir fotoğraf ararken sonunaa "hd wallpaper" tarzı bir şey yazarsan işin kolaylaşır.

Bende oluyor Google'den atiyorsan masaustune olabilir az bekleyip at fotoğraf yuklensin direk secdigin gibi atarsan olmaz biraz bekle tam cozunurlunu alsin oyle at

Koymak istediğin fotoğraf yüksek çözünürlükte değildir. Başka fotoğraf denedin mi? Herhangi bir fotoğraf ararken sonunaa "hd wallpaper" tarzı bir şey yazarsan işin kolaylaşır.
teşekkürler zaten şimdi kendi kaliteme uygun buldum

Dosya Ekleri

• 0aa77537bd98feb8c0b607f4491e2acc.jpg
    0aa77537bd98feb8c0b607f4491e2acc.jpg
    72,3 KB · Görüntüleme: 115

Geri
Yukarı