Windows 10'da Microsoft Store açılmıyor

Ozan21151

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
HDD+SSD
Ekran kartı
1660S
Anakart
Z490
İşlemci
i5 10400f
Herkese merhaba. Microsoft Store arkada açık bir şeyler güncelliyordu bende PC'yi kapattım birkaç hafta sonra Microsoft Store açmak istedim ancak sadece açılış logosu geldi ve kendi kendine kapandı Microsoft Store tekrar açmak istediğimde direkt kapandı PC kapat aç yaptım olmadı PC 2 kere filan format attım gene olmadı yaklaşık 5 aydır filan böyle sorun ve Microsoft Store silinmiş geri nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehberleri uygulayıp, dener misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olabilir belki.

Aşağıdaki rehberleri uygulayıp, dener misiniz?

yok işe yaramıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video yardımcı olabilir belki.
bi deneyeyim olacak mı

Bu aşamaları uygularsanız sorun çözülebilir:

1652903703198.png

1652903807660.png

O da olmazsa bu videoda 9 farklı yöntem deneniyor sırasıyla. Birisi işe yarar muhtemelen. Ben sorunumu bu videodan çözmüştüm.

O da olmazsa bu videoda 9 farklı yöntem deneniyor sırasıyla. Birisi işe yarar muhtemelen. Ben sorunumu bu videodan çözmüştüm.

olmadı knk muhtemelen benim win anahtarından kaynaklanıyor olabilir

Başlangıca Hizmetler yazıp entera basın. Karşınıza çıkan sekmeden Windows Lisans Yöneticisi Hizmeti hizmetine çift tıklayıp Başlangıç Türünü Otomatik yapıp uygula deyip çıkın. Ardından bilgisayarı yeniden başlatıp kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı