Windows 10'da Steam'den İndirilen Oyunların Simgeleri Gözükmüyor

I'm Kwec

Hectopat
Merhaba öncelikle, bilgisayarıma format attıktan sonra Steam'den oyunlarımı indirdim ve masaüstünde simgelerinin olmadıklarını fark ettim yani sadece dümdüz.".url" formatlı bir dosya var. Oyunu açabiliyorum ama simgesini değiştiremiyorum, ne yaptıysam olmadı. Sağ tıklayıp özellikler deyip simge değiştir diyemiyorum çünkü simge değiştir de yok. Steam'den indirme sunucusunu değiştirdim, yine olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim. Çok sinir bozucu bir durum benim için.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-05_001404.png
    resim_2021-01-05_001404.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba öncelikle, bilgisayarıma format attıktan sonra Steam'den oyunlarımı indirdim ve masaüstünde simgelerinin olmadıklarını fark ettim yani sadece dümdüz.".url" formatlı bir dosya var. Oyunu açabiliyorum ama simgesini değiştiremiyorum, ne yaptıysam olmadı. Sağ tıklayıp özellikler deyip simge değiştir diyemiyorum çünkü simge değiştir de yok. Steam'den indirme sunucusunu değiştirdim, yine olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim. Çok sinir bozucu bir durum benim için.
Görünüm ayarlarıyla alakalı birşey olabilir. Steam sunucusuyla alakası yok gibi.

Dosya konumunu aç ordan simgesi gözükeni sürükle masaüstüne.

Simgeyi silin. Steam'de oyuna sağ tıklayın sonra yönet diyin tekrar simge oluşturun. Özelliklerden simge değiştir çıkabilir bu sefer.

Yeni konular

Geri
Yukarı