Windows 10'da temiz kurulum nasıl yapılır?

Cruella

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sağlık Teknisyeni
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
RX 6650
Anakart
B450M S2H
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba. Ryzen 5 1600 AF işlemci ve Sapphire RX 570 4 GB 256 bit ekran kartını upgrade yapıp Ryzen 5 5600 ve XFX RX 6650 XT modellerine geçtim.
Format atmadım. Direkt sürücüyü AMD clean ile temizleyip söküp kartı taktım. Dün ekran kartı sürücüsü sanki silinmiş gibi hata verdi. Temiz kurulum yapmak istiyorum.
Halihazırda Windows 10 kullanıyorum. Her şeyi silip temiz kurulum yapacağım. İzleyeceğim yol konusunda fikirlerinizi almayı bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada ki rehbere bakabilirsiniz.

Merhaba. Ryzen 5 1600 AF işlemci ve Sapphire RX 570 4 GB 256 bit ekran kartını upgrade yapıp Ryzen 5 5600 ve XFX RX 6650 XT modellerine geçtim.
Format atmadım. Direkt sürücüyü AMD clean ile temizleyip söküp kartı taktım. Dün ekran kartı sürücüsü sanki silinmiş gibi hata verdi. Temiz kurulum yapmak istiyorum.
Halihazırda Windows 10 kullanıyorum. Her şeyi silip temiz kurulum yapacağım. İzleyeceğim yol konusunda fikirlerinizi almayı bekliyorum. :)

Windows filan açlıyor mu açılmıyorsa kurtarma menüsünden bulut olarak silme öneriirim.

Normal çalışıyor fakat ekran kartı dün gece sürücü kaynaklı hata verdi. Sürücüyü görmedi.
DDU ile driveri silip eski sürümünü yükleyebilirsiniz. Formata gerek yok.

Teşekkür ederim. DDU için bir site önerir misiniz? Dün gece baktım bulamadım uykuluydum galiba. :)
DDU'nun kendi sitesi var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı