Windows 10'da Windows Defender'i Tamamen Kapatmak

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 kullanıyorum format sonrası ESET yükledim sağ altta ESET simgesi var ve aktif ama hemen yanında Windows Defender hala duruyor. Muhtemelen arka planda da çalışıyordur. Bunu tamamen kapatmak zararlı mıdır? Ve nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir Anti Virüs yazılımı kurduğunuzda Defender devre dışı kalır ve çalışmaz. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

İllet bir program ya :) Yapıştı yakamıza yıllardır bırakmıyor. Ama kurtulmanın yolları var. İnternetteki çoğu anlatım devre dışı bırakmaya yarıyor ama Defender bey arkaplanda işlem yapmaya devam ediyor... Ben tamamen kapatmanın yolunu da buldum: Windows Defender Nasıl Kapatılır? | Windows 10 Defender Kaldırma

Dikkatli kullanman gereken bir program. Sorun olursa buradayım.

İyi forumlar.

İllet bir program ya :) Yapıştı yakamıza yıllardır bırakmıyor. Ama kurtulmanın yolları var. İnternetteki çoğu anlatım devre dışı bırakmaya yarıyor ama Defender bey arkaplanda işlem yapmaya devam ediyor... Ben tamamen kapatmanın yolunu da buldum: Windows Defender Nasıl Kapatılır? | Windows 10 Defender Kaldırma

Dikkatli kullanman gereken bir program. Sorun olursa buradayım.

İyi forumlar.
Merhaba Windows defender yüzünden bazı programları yükleyemiyorum bende kapatmak istiyorum fakat kayıt defterinden bile yapsam gene hizmetlerde ve görev yöneticisinde ''Antimalware Service Exacutable'' çalışıyor attığınız link'e ulaşamıyorum bunun için bir çözümünüz varmı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı