Windows 10'dan 8.1'e geçme

unique11245

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, ben bayağıdır Windows 10 kullanıyorum fakat Windows 10 yüklediğim günden beri CS:GO açılmıyor. Daha doğrusu tepki vermiyor. Bu sorunla ilgili sayısız site gezdim sayısız çözüm denedim defalarca kaldırıp yeniden kurdum nafile. Eski işletim sistemine dönmek sorunu çözebilir diye düşündüm çünkü Win10 yükledikten sonra karşılaştım bu problemle. İnternet'te birkaç videoyu ve yazıyı inceledim hepsinde kurtarma bölümünden eski sürüme dönüş anlatılmış fakat ben uzun süredir kullandığım için bende öyle bir seçenek-buton çıkmıyor. Bende gözüken şeyleri ekte belirttim. Eski sisteme dönmek sorunlarımı çözer mi, eğer dönmek istersem illa ki bastan Windows 8.1 format mı atmam gerekiyor bunları öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden...
Ayarlar 23.10.2016 02_07_23.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer win 8.1 kurulumu olan "windows.old" klasörünü silmediysen 8.1e dönme ihtimalin var. Youtube ya da forumlardan araştırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı