Windows 10'dan 8.1'e geçmek

alpologi

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Milli Sporcu
Evet gençler Windows 10'dan 8.1'e geçmek istiyorum sebeplerim de şöyle SSD alacak bütçeye şu an da sahip değilim ve sistemim açılırken kendine gelmesini 5 6 dakikadan fazla bekliyorum %100 disk kullanımından dolayı. Daha sonra bir de RAM kullanımı var sistemimi size şöyle yazayım;
8 GB DDR3 RAM.
X58 anakart.
X5660 işlemci.
RX 570 ekran kartı.
Sizce tavsiyeleriniz neler ayrıca bu sıra oynadığım oyunlar nedense sürekli droplanıyor. Eskiden böyle bir sıkıntım yoktu diskim dolu değil çok da uygulama oyun vesaire yok arka planda çalışan şeyleri de sürekli kontrol ediyorum.

Evet gençler Windows 10'dan 8.1'e geçmek istiyorum sebeplerim de şöyle SSD alacak bütçeye şu an da sahip değilim ve sistemim açılırken kendine gelmesini 5 6 dakikadan fazla bekliyorum %100 disk kullanımından dolayı. Daha sonra bir de RAM kullanımı var sistemimi size şöyle yazayım;
8 GB DDR3 RAM.
X58 anakart.
X5660 işlemci.
RX 570 ekran kartı.
Sizce tavsiyeleriniz neler ayrıca bu sıra oynadığım oyunlar nedense sürekli droplanıyor. Eskiden böyle bir sıkıntım yoktu diskim dolu değil çok da uygulama oyun vesaire yok arka planda çalışan şeyleri de sürekli kontrol ediyorum.
Eğer iso dosyan elinde ise sources diye klasör var gir ordanda setup var gerisi zaten bildiğimiz gibi.
Geçebilirsin. Ben geçtim gerekli ayarları yapınca boşta 830 kullanıyor. :)
O ayarları bizlede paylaşsanız ne güzelmiş.

Zamanında 7 driverını 8.1'e kurmuştum ama sanırım ileriye dönük sürümler kurulmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı