Windows 10'dan 8.1'e Geri Dönüş

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim kullanmış olduğum laptop Windows 10 fakat ben laptopumu windows 8.1'e çevirmek istiyorum. Bununla birlikte dosyalarımın da Windows 8.1'e taşınmasını istiyorum fakat 1 ayı aştı Windows 10'u kullanma sürem o yuzden gerı donus yapamıyorum. Elımde orjınal Wındows 8.1 keyı bulunuyor, acaba olur mu deyıp wındows 8.1'ın medya olusturucusunu ındırdım ve wındowsumun surumunu 10'dan 8.1'e cekmek ıcın ıso'yu usb bellege kurup boot ederek bılgısayarı baslatıp ozel yukseltmeyı sectım fakat bır engele takıldım dırek bılgısayar uzerınden de wındows 8.1'ın setupunu baslatıp denedım onda da pek sonuc alamadım. Şımdı arkadaslar yedekleme yapabılecegımı de sanmıyorum cunku dıskımde cok az yer var fakat wındows 8.1'e oyunlarım dosyalarım vb dahıl nasıl gerı donus saglarım? Şımdıden tesekkurler, ıyı sosyaller :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı