Windows 10'dan 8.1'e Nasıl Geçilir?

Romanoff

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, işletim sistemimi Windows 10'dan 8.1'e düşürmek istiyorum. Sistemim eski olduğu için driver falan desteklemiyor. O yüzden 8.1'e geçmek istiyorum.
Nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Format atarmış gibi USB ISO'yu yazdırıp öyle mi yapıyoruz?
Ek olarak şunu söyleyeyim 1 ay falan geçti, kurtarma sekmesindeki Windows'un eski sürümüne dön yeri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
1606488098179.png

@@ViooYa

Merhaba, işletim sistemimi Windows 10'dan 8.1'e düşürmek istiyorum. Sistemim eski olduğu için driver falan desteklemiyor. O yüzden 8.1'e geçmek istiyorum.
Nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok. Format atarmış gibi USB ISO'yu yazdırıp öyle mi yapıyoruz?
Ek olarak şunu söyleyeyim 1 ay falan geçti, kurtarma sekmesindeki Windows'un eski sürümüne dön yeri yok.
Sıkılmadan kaç tane konu açmışşın. Net cevap: Win10'dan Win8 e dönemezsin. Dönsen bile sağlıklı olmaz. Temiz 8.1 ISO'su bul ve temiz kurulum çek.

Kardeşim aynı şey için bir sürü konu açmışsın herhalde istediğin cevabı alamamışsın, Windows kendi sitesinden işletim sistemine uygun olan 8.1 ISO dosyasını indiriyorsun sonra Rufus programını indiriyorsun Rufus'un kendi sitesinden sonra da Rufus ile birlikte indirdiğin ISO dosyasını usb belleğine yazdırıyorsun yaparken bilgisayarın MBR mi GPT mi olup olmadığına bak YouTube'da videosu var sonra oluşturduğun format USB'sini bilgisayarına takıp BIOS üzerinden kurulumu başlatacaksın.
buraya videoda bırakıyorum anlamadıysan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı