Windows 10'dan FreeDOS'a geri dönüş

Zontak

Kilopat
Daha fazla  
FreeDOS bir laptopa Windows 10 kurmuştum, şimdi Windows 10'u kaldırıp FreeDOS'a geri çevirmek istiyorum. Bu konu ile ilgili bir kaynak bulamadım, yardımcı olabilecek var mı?

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için öncelikle bir işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor daha sonra bu konudan yazdırmayı,
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat
bu konudan da,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Format atmayı ögerenibilirsin.

USB içerisine oluşturduğum Free DOS 1.2'ye inatla girmiyor. İnatla Windows 10 açıyor, öncelikle bu Windows 10'u silmem gerekiyor, onunla ilgili kaynakta bulunmuyor.

USB içerisine oluşturduğum Free DOS 1.2'ye inatla girmiyor. İnatla Windows 10 açıyor, öncelikle bu Windows 10'u silmem gerekiyor, onunla ilgili kaynakta bulunmuyor.

Video da biçimlendirme kısmına geldiğinizde Windows yüklü sürücüyü silerseniz formatlamış olursunuz ama içindeki tüm bilgiler gider.

Video da biçimlendirme kısmına geldiğinizde Windows yüklü sürücüyü silerseniz formatlamış olursunuz ama içindeki tüm bilgiler gider.
Öyle yapıp çıktım, zaten bir şey yoktu içerisinde. Şimdi Free DOS yazılımını kurmak için Free DOS yükleme USB Flah Diski oluşturmam lazım ama hangi yöntemi denediysem Usb Flash diski, Windows 10 yükleme aracına çevirdiğim gibi Free DOS yükleme aracına çeviremiyorum.

FreeDOS bir laptopa Windows 10 kurmuştum, şimdi Windows 10'u kaldırıp FreeDOS'a geri çevirmek istiyorum. Bu konu ile ilgili bir kaynak bulamadım, yardımcı olabilecek var mı?

İyi forumlar.

Hocam merhabalar. Çok zaman geçmiş ama nasıl çözdünüz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı