Windows 10'dan Windows 7'ye Geçiş Mantıklı mı?

Nazmi Ökden

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
işsiz
Profil Kapağı
1525903830
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum fakat pencerelerin ve uygulamaların açılış süreleri beni bitiriyordu. Windows 7'ye downgrade yaptım. Bazı oyunlarda FPS artışı oldu. Bilgisayarın açılış hızı Windows 10'dan hızlı oldu. Windows 7 kullanmak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen diyelim ki yeni bir sistem topladın.
2018 model bir sisteme gidip de 2010 model bir işletim sistemi mi kuracaksın?
Hadi kurdun diyelim, sürücüleri nasıl yapacaksın?
Bana yeni çıkan herhangi bir ekran kartının Windows 7 için olan sürücüsünü göstersene.

Bazı yöntemlerle kurmak çoğunlukla mümkün.
Bu arada sürücü konusuna gelirsek en güncelinden;

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-01-23 220835.jpg
    Ek Açıklama 2019-01-23 220835.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 67
Geçiyorum o zaman arkadaşlar teşekkür bu işkence bitiyor bu gün benim için recep baltaş'ın doldurmalarına kalmadan kendiniz seçim yapın. Recep kralı severim ama windows 10 fanboyluğu *-*

Şuan windows 7 kullanıyorum henüz herhangi bir hata almadım sürücüleri kurdum update'i yaptım oyunlar sorunsuz programlar çalışıyor.

Bana yeni çıkan herhangi bir ekran kartının Windows 7 için olan sürücüsünü göstersene.

Kardeş, sende Windows 7'ye iyice Windows 95 muamelesi yapmışsın. Birçok yeni çıkan oyunda hâlâ Windows 7 desteği bulunmakta, haliyle sürücü desteği de mevcut.

SmartSelect_20190124-062616_Samsung Internet.jpg

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı