Windows 10'dan Windows 7'ye geçme

BedirhanEzder

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhabalar.
Aktif olarak Windows 10 Home SL kullanıyorum ama bilgisayarım çok da el vermiyor Windows kullanış açısından gayet ferah ve zengin ama benim Windows 7'ye ihtiyacım olduğunu düşüyorum. Bilgisayarım orijinal olarak Windows 8.1 ile geldi ben setup ile Windows 10 yaptım. Microsoft'un sitesinden Windows 7 ISO dosyası ile temiz kurulum yapsam şu anki kullanmış olduğum Key'i Windows 7'de aktifleştebilir miyim? Nasıl bir yol izlemem gerekir?

Herkese sağlıklı günler diliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 Key ile Windows 7 etkinleştirebileceğini hiç zannetmiyorum. Bence Windows 8.1 kullanmaya devam et ya da Windows 10 son sürüme 20H2'e güncelle. Hem Windows 7 için Update desteği kesildi artık.

Windows 8.1 Key ile Windows 7 etkinleştirebileceğini hiç zannetmiyorum. Bence Windows 8.1 kullanmaya devam et ya da Windows 10 son sürüme 20H2'e güncelle. Hem Windows 7 için Update desteği kesildi artık.
Update desteği kesildi evet ama sistemime zaten update gelmiyor sistemim yüksek olmadığı için windows 10 ağır geliyor bu yüzden win 7 geçmek istiyorum win 8.1 de ağır geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı