Windows 10'dan Windows 7'ye nasıl geçilir?

savana

Centipat
Öncelikle Windows 7'ye geçmek için sosyaldeki Windows 7 ISO dosyalarından Ultimate olanını indirdim. Şimdi ne yapmam gerekli tam olarak? Adım adım yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmak gerekiyor. Genel olarak 10 ile aynı. Ultimate ise UEFI kurulum da yapabilirsiniz. Rufus ile ISO'yu USB'ye yazdırın. Daha sonra Boot menüden USB'yi seçip başlayın. Windows 7 ile sürücüleri kendiniz kurmanız lazım. İlk olarak indirip yedek alın derim.

Format atmak gerekiyor. Genel olarak 10 ile aynı. Ultimate ise UEFI kurulum da yapabilirsiniz. Rufus ile ISO'yu USB'ye yazdırın. Daha sonra boot menüden USB'yi seçip başlayın. Windows 7 ile sürücüleri kendiniz kurmanız lazım. İlk olarak indirip yedek alın derim.

Peki eğer memnun kalmazsam geri Windows 10'a dönme şansım var mı?

Temiz kurulum olduğu için tekrar format atmak lazım. Bir de yükseltme yapmayı deneyebilirsiniz. Bunun için de Media Creation Tool kullanabilirsiniz.

Öncelikle Windows 7'ye geçmek için sosyaldeki Windows 7 ISO dosyalarından Ultimate olanını indirdim. Şimdi ne yapmam gerekli tam olarak? Adım adım yazarsanız sevinirim.

1.kurulum USB'si hazırlamak.
2.PC'yi kapatmak.
3.BIOS'a girmek.
4.boot bölümüne gelip USB'yi ilk sıraya almak.
5.boot USB'den başlatılınca formattan sonra PC 1 defa reset atacak orada USB'yi çekmek.
6.gerekli sürücüleri yüklemek.

Elveda Windows 10..

1.kurulum USB'si hazırlamak.
2.PC'yi kapatmak.
3.BIOS'a girmek.
4.boot bölümüne gelip USB'yi ilk sıraya almak.
5.boot USB'den başlatılınca formattan sonra PC 1 defa reset atacak orada USB'yi çekmek.
6.gerekli sürücüleri yüklemek.

Reis bende Starting Windows'ta kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı