Windows 10'dan Windows 8.1'e geçilir mi?

Nemesis171

Hectopat
Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
Benim bilgisayarım Acer Aspire E5-571G-52S1 model laptopum var orijinal Windows 8.1 ile geldi ben Windows 10'a geçtim.

Ama şimdi hem bilgisayarın performansı düştü hem de Qualcom Atheros AR956x Wireless Network Adapter var bu donanımında performansı düştü.

Benim orijinal Windows 8.1 Single Language x64 lisans anahtarım var Windows 8.1'e geri dönmeyi düşünüyorum sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ile çok alakalı ve yüksek performansa bağımlıysan, bunu izle derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun ile çok alakalı ve yüksek performansa bağımlıysan, bunu izle derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında pek yüksek performans yok. FPS küçük bir miktar artıyor onu göz önünde bulundurmalısın.

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
Benim bilgisayarım Acer Aspire E5-571G-52S1 model laptopum var orijinal Windows 8.1 ile geldi ben Windows 10'a geçtim.

Ama şimdi hem bilgisayarın performansı düştü hem de Qualcom Atheros AR956x Wireless Network Adapter var bu donanımında performansı düştü.

Benim orijinal Windows 8.1 Single Language x64 lisans anahtarım var Windows 8.1'e geri dönmeyi düşünüyorum sizce değer mi?

Şimdi ben bu konuda ki fikrimi dile getirirsem, forum da ki son sürümcülere hakaret niteliğin de olacak ama ben gene de söylemeden edemicem, eğer ki sistemin çok iyi değil ise Windows 8.1 Single kullanman iyi olucaktır, arka plan çalışan windows sistemi bilgisayarını yormucaktır, daha iyi verim alacağını düşünüyorum.

Şimdi ben bu konuda ki fikrimi dile getirirsem, forum da ki son sürümcülere hakaret niteliğin de olacak ama ben gene de söylemeden edemicem, eğer ki sistemin çok iyi değil ise Windows 8.1 Single kullanman iyi olucaktır, arka plan çalışan windows sistemi bilgisayarını yormucaktır, daha iyi verim alacağını düşünüyorum.
Çok iyi söylemişsin. Genelde Windows 10 güncel bir işletim sistemi . Microsoft diğer işletim sistemlerinden desteğini çekti gibi cevaplar çok görüyorum forumda. Sistem düşük ise Windows 10 kullanmak olmuyor. Aynı İphone'lardaki planlı eskitme yüzünden telefon aldırmaya zorluyorlar. Aynısı Microsoft'ta yapıyor diye düşünüyorum. Arkadaş Windows 7,8.1'den desteğini çekme,millet'te sistemine göre bir işletim sistemi tercih etsin.

Çok iyi söylemişsin. Genelde Windows 10 güncel bir işletim sistemi . Microsoft diğer işletim sistemlerinden desteğini çekti gibi cevaplar çok görüyorum forumda. Sistem düşük ise Windows 10 kullanmak olmuyor. Aynı İphone'lardaki planlı eskitme yüzünden telefon aldırmaya zorluyorlar. Aynısı Microsoft'ta yapıyor diye düşünüyorum. Arkadaş Windows 7,8.1'den desteğini çekme,millet'te sistemine göre bir işletim sistemi tercih etsin.

Bende büyük bir markayı İphone gibi yönetmiş olsaydım bende sistemleri güncellemeler ile yavaşlatırım, eğer ki yavaşlatma olmasaydı insanlar uzun yıllar bir telefonu kullanabilirlerdi bu da benim firmamın sürekli bağımlı satış taktiğine uymazdı, tüketici toplumu var bunu iyi kullanmak lazım, ben o kadar da önemsemiyorum telefonumu extrem bir sorunu olmadığı sürece.

500 GB büyük ihtimal 5400 RPM hızında dönen diskim, 4GB DDR3L Ram, Intel HD Graphich 500 yada 550 olması lazım, Nvidia Geforce 820M ekran kartı, İ5-5200U işlemci var donanım özelliklerim bunlar. Normal bir şekilde Chrome ile internette takılacam Firefox, Opera indirdim ama Chrome'dan daha hızlı diye ama alışamadım bana bunlar doğrultusunda yeniden cevap verirsen sevinirim.

bir güncelleme gelir oyunu alta alır, bir güncelleme gelir PC başlayınca wi-fi açılmaz. Yeniden başlatman gerekir...

her güncellemesi ayrı bir dert windows 10'un...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı