Windows 10'dan Windows 8.1'e Geçmek

Robaczek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sizce W10'dan, W8.1'e geçmek mantıklı mı? Nedenleriyle yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana soracak olursan mantıksız. Çoğu bileşen yeni yazılımlarla optimize edilerek daha iyi çalışacak duruma getiriliyor. büyük ihtimalle senin bilgisayarı biraz hantallaştırdığını düşünmüşsündür yazılımsal olarak arkada çalışan uygulamaları,Windows 10'un içinde gelen uygulamaları,hizmetlerde 1-2 gereksiz şeyi kapatırsan sorunun biraz düzelir eğer donanımsal ise bir SSD'ye yönel ama sorunun başka bir şey ise Windows 8.1'e geçmeden de hallederiz.:)

Bana kalırsa 8.1 ve 10 altyapısı aynı. Geçmenin pek bir şey değiştireceğini düşünmüyorum, sistemin eskiyse 7'ye geçebilirsin.

Windows 8.1'e neden geçmek istiyorsun? Hayatının hatasını yapmış olursun. Windows 10'da kalmanı öneriyorum.

Mantıklı değil. Güncel bir işletim sistemi varken neden güncel olmayanı tercih edesiniz ki?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı