Çözüldü Windows 10'dan Windows 8.1'e geri dönemiyorum

• Konuyu başlatan Serhan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 20B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serhan

Hectopat
Daha fazla  
Ya arkadaşlar merhabalar, Windows 10 işletim sistemini Windows 8.1'den geçtim orjinal Windows 8.1 kullanıyordum. İSO dosyasının üzerine iki kere tıkladım setup açtım Windows 10 yüklendi. Windows 10'dan Windows 8.1'e aynı setup dosyasına tıklayarak geçmeye çalışıyorum ürün anahtarı doğrulanamadı diyor ne yapacağım? Windows 10 kullanamadım tüm işim bilgisayarda yapamadım günlük işlerimi.

Birde Windows 8.1 single languge 64 bit nereden indireceğim arkadaşlar? Bir tane indirdim ama işte hata verince sildim yanlışlıkla.

Yükseltme yardımcısında da bunu diyor arkadaşlar kafayı yedim resmen.

Screenshot (3).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni yere iki isletim sistemi kurarsan olacagi budur. Format atmaniz lazim.
Tamam hocam da aynı yere derken ben normal kurdum bana kurmam gereken yeri sormadı ki? Format atmak istiyorum ama ürün anahtarınız yanlış diyor Windows 8.1 yükseltmesi gerçekleşmiyor bundan dolayı Windows 8.1 yükleyemiyorum napmam lazım ki?

Ya insanın kafasını neden karıştırıyosunuz ki ? Öncelikle disk temizle kardeşim yoksa eski windows sürümüyle toplam 3 winndows kurulu olur disk temizledikten sonra tekrar dene olmazsa haber ver :)

Ama sakın dosyalarını yedeklemeyi unutma. Bu arada keşke sanal makineye kursaydın.

Ben de kişisel'e kurdum sırf Windows'a inancımdan şükür daha sıkıntımız yok :D

Ama sakın dosyalarını yedeklemeyi unutma. Bu arada keşke sanal makineye kursaydın.

Ben de kişisel'e kurdum sırf Windows'a inancımdan şükür daha sıkıntımız yok :D
Ya ben galibaha farklı bir yere kurdum çünkü Windows 10 açıldığında dosyalarım duruyordu. Şimdi Windows 8.1 yükseltmesini denediğimde Windows 8.1 zaten yüklü diyor ama Windows 10 olarak açılıyor? Acaba Windows 8.1'de yüklü olarak duruyor mu? USB yok ama SD kart var ve bağlantı aracı var flash bellek gibi oluyor pc ye takınca onla atsam olur mu?

@Recep Baltaş

Bu arada yedek almıştım Windows 10'a geçmeden ama bir arkadaş team ile bir baksa rica etsem?

Bir bakalım istersen, neler yapmışsın ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı