Windows 10'u Windows 7'ye nasıl çevirebilirim?

Mesut karaman

Centipat
Windows 10'u 7'ye nasıl çevirebilirim? Arkadaşlar USB'den format atacağım. Mavi ekran gelince BIOS'dan çıkınca klavye fare devre dışı kalıyor format atmak için ilerle diyemiyorum. DDR4 sistem ilk defa sisteme edin 7 kurulacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu başlık ve videolar yardımcı olacaktır.Yine de yapamayacak olursanız yardımcı olabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu başlık ve videolar yardımcı olacaktır.Yine de yapamayacak olursanız yardımcı olabilirim.
Yanlış anladınız sanırım Windows 10 u yediye ceviricem ama bios usbleri devre dışı bırakıyor bu ekranda

Dosya Ekleri

• 1590264820824.jpg
    1590264820824.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 24
Ben 10 yükleyin diye değil nasıl format atacağınız ile ilgili olsun diye o videoyu paylaştım usb ye win 7 .iso boot ederseniz win 7 format olur.
o ekrandan sonra ileri yapıp biçimlendirme yapıp formata başlamanız gerekli.
Rufus ile flash hazırlıyorsanız disk biçimi kısmını mbr yaparak deneyiniz.

Yanlış anladınız sanırım Windows 10 u yediye ceviricem ama bios usbleri devre dışı bırakıyor bu ekranda
Kullandığınız anakarta bağlı olan yonganın USB 3.0 sürücülerini indirip USBye atın, yükleme ekranında tanıttığınızda kurulum yapmaya devam edebilirsiniz.
Windows 7 varsayılan olarak USB3.0 ile uyumlu değil, Windows 10 uyumlu olduğu için bu şekilde bir hata beliriyor karşınızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı