"Windows 10'u yükleyemedik" hatası

nbatipster

Femtopat
Daha fazla  
Windows 7'den Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Media creation Tool'u indirip gereken her şeyi yaptım. Bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor" yazdı ve ortalama 5dk sonra ekranda bir hata belirdi. Hatada aynen şunlar yazıyor:
Windows 10'u yükleyemedik.
Bilgisayarınızı, Windows 10'u yüklemeye başlamadan önceki haline geri getirdik.
0x8007001F - 0x20006.
Yükleme SAFE_OS aşamasında REPLICATE_OC işlemi sırasında bir hatayla başarısız oldu.

Wındows 10 Yükseltme Aracı ile yükseltmeye çalışıyorsanız, bu tarz sorunlar yaşanabiliyor.

En sağlıklısı bir adet USB alın ve Windows 10 ISO'sunu Rufus programı ile USB'ye yazdırın ardından da bilgisayarı USB üzerinden boot edin ve kurulum ekranını tamamladıktan sonra Windows 10 kurulacaktır.

Böyle şeylerden pek anlamıyorum. Ben hatta pek değil hiç anlamıyorum bunun nasıl yapıldığını bana sade bir şekilde anlatabilir misiniz?
Bu video size yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video size yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda bellegin boyutu minimum 8 gb olması gerekli diyor. benim belleğim normalde 8gb ama bilgisayara taktığım zaman 7.14 gb olarak gösteriyor bir sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı