Windows 10'un Fiyatı Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İnternetten araştırma yaptığımda Microsoft'un sitesinde Windows 10 Pro versiyonu 860 TL Home versiyinu 500 TL olarak karşıma çıkıyor. Fakat Gittigidiyor gibi sitelerde de 50 TL'ye orijinal ve lisanslı adı altında Windows 10 Pro versiyonu satılıyor. Yani Windows 10 Home veya Pro fark etmez yasal ve Microsoft'un hakkına girmeden nasıl alabilirim? Orijinal fiyatlar nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kinguin gibi sitelerde Key halinde satılıyor. Oralardan alabilirsin. Resmi fiyatı tabii ki de Microsoft'un sitesinde yazandır. Ancak dediğim yerde orijinal o konuda sıkıntınız olmasın.

İnternetten araştırma yaptığımda Microsoft'un sitesinde Windows 10 Pro versiyonu 860 TL Home versiyinu 500 TL olarak karşıma çıkıyor. Fakat Gittigidiyor gibi sitelerde de 50 TL'ye orijinal ve lisanslı adı altında Windows 10 Pro versiyonu satılıyor. Yani Windows 10 Home veya Pro fark etmez yasal ve Microsoft'un hakkına girmeden nasıl alabilirim? Orijinal fiyatlar nedir?
Onlar 1 yıllık bedava yükseltme şansı varken eski windows sürümlerini yükselterek anahtar kasan akıllılar. Orijinal tabikide.

Bende birkaç gündür araştırıyorum. Hepsiburada da sade ürün kodu satıyolar(hepsiburada yorumlarından anladığım kadarıyla). Ürünü kendin indiriyorsun. 100-200 TL fiyat aralığı var. Bir bak istersen.

Bir arkadaş Windows 7'den 10'a yükseltilme Keyler demiş. Yani ileride Windows 10 ve sonrası için nereye kadar, hangi güncellemeye kadar eşlik edecek bu Keyler bana. Ve 1 yıl geçerli olayı nedir?

Onlar 1 yıllık bedava yükseltme şansı varken eski Windows sürümlerini yükselterek anahtar kasan akıllılar. Orijinal tabii ki de.
Böyle bir şey yok. Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz.
Bedava, yani yükseltmeyle verilen keyler başka donanımda çalışmazlar.

Bu ucuze verilen keyler ise öğrencilere badava dağıtılan keyler. Satışları yasal mı? Bana göre değil (Microsift benceresinden bakınca) ama isteyen hediyesini bi başka kişiye verebilir belki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı