Windows 10'un İlk RS4 Sürümü Yayınlandı!

Makaleler
44
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
476px-Windows_10_Logo.svg.png

Herkese merhabalar,

Öncelikle konuyu açma amacım tüm dünyada şuana kadar bir benzerini yapana denk gelmediğim, bir RS sürümü için her güncellemede gelen değişiklik listesinin düzenli bir halini sunmayı amaçlıyorum. Böylece sürümden sürüme ürünün nasıl geliştiğini takip etme fırsatı bulacağız!

Bugün itibariyle Windows 10 RS4 dağıtımının ilk ön izleme sürümü Insider Fast aboneleri için yayınladı. Daha Fall Creators Update resmen yayınlanmamıştı ki Microsoft direk olarak sonraki sürüm için çalışmaya başlamış.

Windows 10 RS4
Güncel Sürüm (Version) Numarası:
1709
Güncel Yapım (Build) Numarası: 17017
Konu v1.0 - 15 Ekim 2017 tarihi itibariyle 17017.1000 - RS4 İlk Önizleme Sürümü (prerelease)

Kod:
Değişiklik Listesi

----> Yapım Numarası: 17017.1000
> RS4 sürümünün ilk ön-izlemesi
> Dil Topluluğu özelliği ile artık anlık uygulama içi çevirileri yakalama özelliği geldi.
> Karma Gerçeklik Uygulaması sayesinde artık 3B çizimleri anlık olarak Kamera'yı kullanarak canlı bir şekilde ön izleyebiliyoruz.

RS4_17017.png

Not: Konu her güncelleme ile birlikte güncellenecektir.

Son düzenleme:
Merhaba ben şuan 1703 sürümünü kullanıyorum Windows Update'yi şimdi kontrol ettim ama güncelleme yok dedi. Size ne zaman geldi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı