Çözüldü Windows 11 21h2'den 22h2'ye güncellemede temiz kurulum şart mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba, ben 10 gün önce Windows 11 21H2'den 22H2 sürümüne geçtim. Temiz kuruluma ihtiyaç var mı acaba? En son Nisan ayında format atmıştım.
@Recep Baltaş @yusuf6554
Hayır, gerek yok. Ben şu anda 22H2 kullanıyorum ve yükseltme ile geçmiştim. Birkaç ufak bug dışında hiçbir sorun yok. O buglar da 22H2'nin kendisinde yer alan buglar. Yani yükseltme yapmak ile alakası yok.
Üstelik kullandığım Windows kurulumunu 31 Aralık 2020'de kurmuştum. O günden beri 1 kere bile format atmadım. Sadece 3 kere yükseltme yapıldı, o kadar. Hala sorunsuz kullanıyorum.
Merhaba, ben 10 gün önce Windows 11 21H2'den 22H2 sürümüne geçtim. Temiz kuruluma ihtiyaç var mı acaba? En son Nisan ayında format atmıştım.
@Recep Baltaş @yusuf6554
Hayır, gerek yok. Ben şu anda 22H2 kullanıyorum ve yükseltme ile geçmiştim. Birkaç ufak bug dışında hiçbir sorun yok. O buglar da 22H2'nin kendisinde yer alan buglar. Yani yükseltme yapmak ile alakası yok.
Üstelik kullandığım Windows kurulumunu 31 Aralık 2020'de kurmuştum. O günden beri 1 kere bile format atmadım. Sadece 3 kere yükseltme yapıldı, o kadar. Hala sorunsuz kullanıyorum.

Çözüm
Önerilir ama yapmadan da güncellenip kullanılabilir. Eski sürümlerinde temiz kurulum yapılmadan geçildiğinden bir sorun görülmedi.

Hayır, gerek yok. Ben şu anda 22H2 kullanıyorum ve yükseltme ile geçmiştim. Birkaç ufak bug dışında hiçbir sorun yok. O buglar da 22h2'nin kendisinde yer alan buglar. Yani yükseltme yapmak ile alakası yok.

Tamamdır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı