Windows 11 22621.1413 (KB5023706) yayınlandı

Ekran görüntüsü 2023-03-14 211411.png

Yükledim ancak restart attığında bildiğiniz gibi önce güncellemeler yükleniyor lütfen PC'yi kapatmayın geliyor %30'a kadar yapıp standart sonra yeniden başlıyor bu işlem çok uzun sürdü bende neden anlamadım 10 dk bekledim galiba %0 da sonra yüklemeye başladı.

Neyse bitti. Şu an hiçbir sorun yok.
Sanki biraz daha hızlandığını hissettim.
Notlar da sadece güvenlik diyor ama bilmiyorum.

Yükledim ancak restart attığında bildiğiniz gibi önce güncellemeler yükleniyor lütfen PC'yi kapatmayın geliyor %30'a kadar yapıp standart sonra yeniden başlıyor bu işlem çok uzun sürdü bende neden anlamadım 10 dk bekledim galiba %0 da sonra yüklemeye başladı.

Neyse bitti. Şu an hiçbir sorun yok.
Sanki biraz daha hızlandığını hissettim.
Notlar da sadece güvenlik diyor ama bilmiyorum.
1 dakika anca sürdü bende :)

1 dakika anca sürdü bende :)

Muhtemelen başka güncellemeler ile birlikte indiği için oldu herhalde .NET Framework 3.5 ve 4.8.1 toplu güncelleştirmesi, C++ 2005 service pack 1 güncellemeleri de indi yanında hepsi bir olunca oldu galiba. Bugün bazı programlar için gerekliymiş bunlar

Ama sistem çok iyi çalışıyor bir sorun yok. Sanki çok daha hızlandı gibi psikolojik mi bilmiyorum :D

Arama çubuğunun sağına turuncu bir şey geldi bende, bu nasıl kalkar?

Arama çubuğunun sağına turuncu bir şey geldi bende, bu nasıl kalkar

Settings > Personalization > Taskbar, arama çubuğu kişiselleştirme gelmiş. Buradan düzelttim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arama çubuğunun sağına turuncu bir şey geldi bende, bu nasıl kalkar?

Settings > personalization > taskbar, arama çubuğu kişiselleştirme gelmiş. Buradan düzelttim.

İlk haline çevirdim ben moment 2 özelliği oluyor hocam ve 22H2'nin su anlık en stabil hali diyebilirim benim sistemim için) 21996.1 sürümünden beri kullanıyorum. 15 haziran 2021den bu yana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı