Windows 11 22H2 güncellemesi ardına ene.sys hatası

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2022-10-01 230127.png

Bu hata hangi sürücüden kaynaklanıyor? Nasıl çözebilirim?

Windows Güvenliği/ Cihaz Güvenliği/ Çekirdek Yalıtımı/ Bellek Bütünlüğünü devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlatın. Artık üçüncü parti yazılımları yüklerken bu hatayı almayacaksınız.

Windows Güvenliği/ Cihaz Güvenliği/ Çekirdek Yalıtımı/ Bellek Bütünlüğünü devre dışı bırakıp bilgisayarı yeniden başlatın. Artık üçüncü parti yazılımları yüklerken bu hatayı almayacaksınız.
Bana hangi yazılımdan kaynaklandığı lazım, muhtemelen yama yayımlanmıştır. Güvenlik sistemlerini devredışı bırakamam, zaten artık onların bile yeterli olduğu sorgulanır olmuş. 😀

Bendeki sorunun kaynağını tesadüfen buldum. KILLER yazılımında GameFast diye bir özellik var, bu özellik açılırken problem yok çünkü kendilerinin önceden belirlediği gereksiz hizmetleri duraklatıyor ancak kapandığında hizmetler tekrardan çalışmaya başlayınca bu kısımda ene.sys hatası karşıma çıkıyor. Yani hizmetlerden kaynaklı bir problem. KILLER yazılımını silip tekrar kurdum ancak sonuç alamadım, sırf bundan dolayı format atmak gibi bir uğraşa girmek istemiyorum da. Bu hizmetleri nasıl düzeltebilirim? Şu anda bana bu lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı