Windows 11 22H2 kapalı olan özellikler sürüm ön izleme kanalında yayınlandı

GO NETWORK

Decapat
Katılım
20 Ocak 2020
Mesajlar
893
Makaleler
1
Çözümler
6
Windows 11 22H2 sürümünde kapalı olan özellikler sürüm ön izleme kanalında yayınlandı sekmeler artık sürüm ön izleme kanalında aktif.

Kaynak: Rolling out new features for Windows 11, version 22H2 in the Release Preview Channel

Çeviri:

  • Yeni! dosya Gezgini'ni geliştiriyoruz. Artık Microsoft Edge'de yaptığınız gibi dosya gezgini oturumlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak sekmeler içeriyor. Yeni dosya gezgini ana sayfasında, hızlı ve kolay erişim için önemli dosyaları sabitleyebilirsiniz. Microsoft OneDrive'ın gücünü kullanarak, iş arkadaşlarınızın paylaşılan dosyalarınızdaki eylemlerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Microsoft 365 hesabınızı temel alan kişiselleştirilmiş öneriler de sunuyoruz.
  • Yeni! kopyaladığınız öğeler için önerilen işlemler adlı bir özellik ekliyoruz . bu, Amerika birleşik devletleri, Kanada ve Meksika'daki müşteriler tarafından kullanılabilir. Örneğin, telefon numaralarını veya gelecekteki tarihleri kopyaladığınızda, teams veya Skype ile arama yapmak veya takvim uygulamasına bir etkinlik eklemek gibi öneriler sunarız.
  • Yeni! görev çubuğu taşma menüsü ekliyoruz. Görev çubuğu, taşan tüm uygulamalarınızı tek bir alanda gösteren bir menüye giriş noktası sunacaktır.
  • Yeni! artık daha fazla cihazla paylaşabilirsiniz. Yakındaki bir paylaşımı kullanarak masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere daha fazla cihazı keşfedebilir ve paylaşabilirsiniz.
not: Geri bildirimleri daha fazla Insider'a göndermeden önce izlediğimiz için tüm Insider'lar bu yeni özellikleri hemen görmeyecektir.

Teşekkürler,
Windows Insider program ekibi.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı