Windows 11 22H2 KB5020044 güncellemesinden sonra ekrana gelen ilk ekran

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Dün Windows 11 22H2 " KB5020044 " sürümünü indirdim ve yeniden başlattım. Yeniden başlattığımda ekrana sanki Windows 11'i ilk açıyormuşum gibi bir ekran geldi ve bana kişileştirme ayarlarını, microsft office 365 vb. şeyler sordu. Kişileştirme ayarları dediğim ne ile ilgilendiğim gibi ( oyun,haber vb.) bu neden oldu sadece güncellemeden sonraki açılışta oldu bu.

Format atıp, güncellemeleri kurup yeniden başlattıktan sonra bazen böyle bir ekran gelir bende. Es geçerim, sonrasında bir daha sormaz aynı şeyleri.
Hocam format veya sıfırlamadan sonra soruyor ama güncellemeden sonra sorması garip geldi Windows Update/Gelişmiş Seçenekler de "Diğer Microsoft ürünlerinin güncelleştirmelerini al" adlı birşey var bundan olabilir diye düşündüm ama bilmiyorum

Dün Windows 11 22H2 " KB5020044 " sürümünü indirdim ve yeniden başlattım. Yeniden başlattığımda ekrana sanki Windows 11'i ilk açıyormuşum gibi bir ekran geldi ve bana kişileştirme ayarlarını, Microsoft Office 365 vb. şeyler sordu. Kişileştirme ayarları dediğim ne ile ilgilendiğim gibi ( oyun, haber vb.) Bu neden oldu sadece güncellemeden sonraki açılışta oldu bu.

Bu bana da gelmişti Microsoft bizi Office 365'i satın almaya zorluyor.

Bu bana da gelmişti Microsoft bizi Office 365'i satın almaya zorluyor.

Evet ara sıra geliyor Windows 10 ve Windows 11 kullanıcılarına bu ekran.
Sonunda Microsoft bizi zorla Microsoft 365 müşterisi yapacak herhalde.
Halbuki Office 2019 almıştım her bilgisayarım için (iki tane var zaten)😄😄🤔

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı