Windows 11 22H2 RTM oldu mu?

alp15eren

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bazı kaynaklar 22h2'nin 20 Mayıs veya 24 Mayıs'ta RTM olarak imzalanacağını söylüyordu. 22H2 sürümü şu an RTM mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
"öte yandan Windows 11'i resmi olarak desteklenmeyen sistemde kullanan çok sayıda kişi var. Bakalım 22H2 ile neler değişecek." mesajını gördükten sonra içime kurtlar düştü, o kişilerin arasından maalesef ki bende varım 😁

Sitesine girip oturum açın. Ve beta channel 22621 seçeneğini seçin ve ISO dosyasını indirin indirdiğiniz zaman haber verin yeter.

Tekrar bypass yapacağız. Ama farklı bir yöntem ile.
Bu ISO'yu indirin bu linkten.

Bir sıkıntı çıkarmaz değil mi? Uygulamalarım ve ayarlarım sıfırlanmaz değil mi?

Yok. Bir şey olmaz yükseltme ile geçeceksiniz.

Ama korkuyorsanız yapmayın derim final sürümü bekleyin.
Ya da offline Insider enroll kullanarak beta kanala geçersiniz oradan yukseltirsiniz.

Ama korkuyorsanız yapmayın derim final sürümü bekleyin.
Ya da offline Insider enroll kullanarak beta kanala geçersiniz oradan yukseltirsiniz.

Bunu yaparsam final sürüm gelince Update üzerinden güncelleme olarak verecek mi?

Bu program ile insidera katılabilirsiniz.
Bunu yaparsam final sürüm gelince Update üzerinden güncelleme olarak verecek mi?

Offline Insider enroll mu.

Offline Insider enroll mu?

Onu yapayım bari diğeri uzun sürer onun için demiştim ama boş ver.

Offline Insider enroll mu?

Bu dediğim program Insider programını devreye alıyor ve Update üzerinden güncelleme gelmesini sağlıyor zaten 22621 RTM olduğu için yalnızca toplu güncelleştirme gelecek.
Onu yapayım bari diğeri uzun sürer onun için demiştim ama boş ver.

Zaten biraz daha bekleyin @Recep Baltaş abi rehber yayınlar.
Bu dediğim program Insider programını devreye alıyor ve Update üzerinden güncelleme gelmesini sağlıyor zaten 22621 RTM olduğu için yalnızca toplu güncelleştirme gelecek.

Hem nasıl yapıldığını görürsünüz.

Hem nasıl yapıldığını görürsünüz.

Şu an yaptım indirdim OfflineInsiderEnroll bunu çalıştırdım. Press any key to continue dedi yaptım. Insider açılmadı halen.

Geri
Yukarı