Windows 11 3 saniyede bir ekran gidiyor

Ersin Mazlum

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, arkadaşım da ben de Windows 11 kurduk. O 10'dan geçti ben 11'deki Insider'i kurdum, onun ekranı 3 saniyede bir ekran gidiyor geliyor. Sizce neden yapıyordur? Ekran kartı sürücüsünden olabilir mi bende böyle bir şey olmadı. Düzenleme: Güvenli modda Explorer exe çalışmıyor hatası var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşın dediğini yaptıktan sonra bunu link olarak açıp geri bildirim gönderir misin? Ben de yükleyeceğim de, düzeltsinler sorunu.
feedback-hub:

Arkadaşlar merhaba, arkadaşım da ben de Windows 11 kurduk. O 10'dan geçti ben 11'deki Insider'i kurdum, onun ekranı 3 saniyede bir ekran gidiyor geliyor. Sizce neden yapıyordur? Ekran kartı sürücüsünden olabilir mi bende böyle bir şey olmadı. Düzenleme: Güvenli modda Explorer exe çalışmıyor hatası var.

Merhabalar hocam, aynı problemi yaklaşık 5 6 saattir yaşıyorum ve inanılmaz rahatsız edici bir sorun. CTRL Alt Delete ile görev yöneticisini açıp dosya gezginini devre dışı bırakın ve görev yöneticisinin sol üstünde dosya yazan kısımdan yeni görev oluştura basıp oraya explorer.exe yazın. Ben böyle yaparak sorunu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm basit,
Aygıt yöneticisini açın ve şunu devre dışı bırakın:

Microsoft ACPİ uyumlu denetim yöntemi pili - Microsoft Community

"Microsoft AC bağdaştırıcısı"

Yeni konular

Geri
Yukarı