Çözüldü Windows 11 açılışta Windows hazırlanıyor yazıp kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Önce kullanıcıları başlatamadı vs dedi. Sonra yeniden başlattım. Girdim şifreyi ve Windows hazırlanıyor dedi ve 15 dakikadır böyle. Nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözülmüştü. Bekledikten sonra kendine geldi.
Düzelmeden bilgisayarı kapatmıştım güç düğmesinden sonra bir şansla açıldı nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Açıldığında masaüstü arka planı falan değişmişti. Bekleyince kendine geldi bir anda.
Önce kullanıcıları başlatamadı vs dedi. Sonra yeniden başlattım. Girdim şifreyi ve Windows hazırlanıyor dedi ve 15 dakikadır böyle. Nasıl düzeltirim?
dostum aynısını kısa süre önce windows 10 da yaşadım bilgisayar eğe çok uzun sürer ise buga girmiş olduğnu doğrularsın. birkaç kere yeniden aç yine olmassa format öneririm (bios üzerinden)

dostum aynısını kısa süre önce windows 10 da yaşadım bilgisayar eğe çok uzun sürer ise buga girmiş olduğnu doğrularsın. birkaç kere yeniden aç yine olmassa format öneririm (bios üzerinden)
Açıldı ve her şeyim değişmiş. Ve aşağıda görev çubuğu bomboş virüs vs olabilir mi? Kaspersky indirme linkini atar mısınız?

Açıldı ve her şeyim değişmiş. Ve aşağıda görev çubuğu bomboş virüs vs olabilir mi? Kaspersky indirme linkini atar mısınız?
bilgisayar birkaç dakika içinde kendine gelir normalde bekleyin derim. link:

Nasıl düzeltt
Nasıl düzelttin aynı sorunu yaşadım 10 dk bekledikten sonra yeniden başlattım çok sinir bozucu -_-

Sorun çözülmüştü. Bekledikten sonra kendine geldi.
Düzelmeden bilgisayarı kapatmıştım güç düğmesinden sonra bir şansla açıldı nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Açıldığında masaüstü arka planı falan değişmişti. Bekleyince kendine geldi bir anda.

Çözüm
Sorunu çözebildim 🥳 ctrl+shift+delete ile yeniden başlatın muhtemelen düzelecek olmadıysa güvenli modda açın sonra normal mod ile yeniden başlatın takılırsanız burada bir yol gösterici var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı