Windows 11 - AMD uygulama simgeleri gözükmüyor

thecrowly34

Hectopat
Makaleler
1
Ekran kartı
6800XT Sapphire
Merhaba, AMD ekran kartına geçtiğimden beri uygulama resimleri gözükmüyor ve flash alt yapılı çalışan bir program açılmamaya başladı. Sorunun AMD'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü çalışmayan uygulama NVIDIA'da sorunsuz bir şekilde çalışıyor uygulama ise animasyon sohbet oyunu. Normal oyunları herhangi bir sorun olmadan oynuyorum ama programların simgesinin gözükmemesi ve sohbet oyununun acılmaması AMD karttan sonra oldu. Sorunun resimlerini aşağıya bırakıyorum yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Ekran kartı modeli 6800XT Sapphire işlemci 5600X.

1654400813095.png

Chrome simgesi.

1654400835558.png

Ve açılmayan sohbet oyunu.

1654400857295.png

Dosya Ekleri

• 1654400764029.png
    1654400764029.png
    34,5 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, AMD ekran kartına geçtiğimden beri uygulama resimleri gözükmüyor ve flash alt yapılı çalışan bir program açılmamaya başladı. Sorunun AMD'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü çalışmayan uygulama NVIDIA'da sorunsuz bir şekilde çalışıyor uygulama ise animasyon sohbet oyunu. Normal oyunları herhangi bir sorun olmadan oynuyorum ama programların simgesinin gözükmemesi ve sohbet oyununun acılmaması AMD karttan sonra oldu. Sorunun resimlerini aşağıya bırakıyorum yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Ekran kartı modeli 6800XT Sapphire işlemci 5600X.

Eki Görüntüle 1409713

Chrome simgesi.

Eki Görüntüle 1409714

Ve açılmayan sohbet oyunu.

Eki Görüntüle 1409715
Yazılımsal hocam bu sorun. Bende de oluyordu. Programları silip tekrar yükleyin, belki çözülebilir.

Yazılımsal hocam bu sorun. Bende de oluyordu. Programları silip tekrar yükleyin, belki çözülebilir.
Hocam format dahi attım maalesef düzelmiyor. Simgeler gelmiyor. Amd'e mail attım bakalım dönüş ne olacak.
Hocam format dahi attım maalesef düzelmiyor. Simgeler gelmiyor. Amd'e mail attım bakalım dönüş ne olacak.
Adobe air alt yapılı programlar açılmıyor sanalika'yıda denemek için indirdim o oyunda acılmıyor yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı