Windows 11 Apple Ortaklığı Gelebilir!

Aynen dostum, Microsoft şu anda internetten yok etmeye çalıştığı bir sürümü kendi sızdırdı, aynen...

Hocam Microsoft community de possible turco da diyordu. Bilerek sızdırdılar, insanların tepkisini görmek için diyordu.
1624036853354.png

Bunca yıl webtekno takip ediyorum bu sefer bir şey diyemiyorum. İyi ama bu tür haberler ve bu şekilde başlık olacaksa kendime farklı bir teknoloji sitesi bakacağım.

Windows 11'de iTunes çalıştırılmış. iCloud da gelebilirmiş.

Kaynak: webtekno

Bu neyin göstergesi: Windows 11 ve MacOS birbiri ile ortak çalışabilir. Sonuç: MacOO'taki bütün programlar Windows'ta çalışabilir öyle olursa ne olur. Windows kurtulur.

Windows 11 daha çıkmadı.
- Tamam.
Apple desteği geliyor.
- Yes.
Windows 11 gercek değil, boşa heves.

Hocam sızdırıp sızdırmamış gibi yapıyorlar.

Sızdırmamış ama sızdırmış gibide yapıyor olabilirler. Neden; çok ilgi görünce biz kullanıcılarin ilgisini ne kadar çekiyor onu test etmek istedik demek onların işini gelebilir ama burada ne olduğunu ancak içinde olan biri bilir.

Son düzenleme:
Sızdırmamış ama sızdırmış gibide yapıyor olabilirler. Neden; çok ilgi görünce biz kullanıcıların ilgisini ne kadar çekiyor onu test etmek istedik demek onların işini gelebilir ama burada ne olduğunu ancak içinde olan biri bilir.

Hocam sadece tepkileri ölçmek için sızdırmışlar ve kötü tepkiler gelince bu sadece başlangıç diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı